Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Cymex Klimatyzacja

Cymex Klimatyzacja

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

Poleć nas innym
Jak zadbać o czyste powietrze w domu i mieszkaniu?
(2014-06-04)
Electroluxx.jpg

 

Zaufaj profesjonalnym rozwiązaniom
Na rynku dostępnych jest wiele różnorodnych urządzeń klimatyzacyjnych, więc wybór tego najbardziej odpowiedniego nie jest łatwy. Firma Electrolux, która od prawie 100 lat współpracuje z profesjonalistami, z powodzeniem wykorzystuje zdobytą w ten sposób wiedzę i doświadczenie. Tworzy innowacyjne produkty, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów. Tak też powstała kolekcja urządzeń klimatyzacyjnych AirComfort, dzięki której każdy może cieszyć się profesjonalną filtracją powietrza we własnym domu. W jej skład wchodzą klimatyzatory typu Split oraz Multisplit z pompą ciepła oraz klimatyzator przenośny i osuszacz.

e1.jpg

Zaawansowana filtracja
Świeże i czyste powietrze zapewnia lepsze samopoczucie oraz komfort oddychania. Jest to niezwykle istotne, zwłaszcza, że żyjemy w zatłoczonym i zanieczyszczonym środowisku, w którym bardzo trudno o powietrze dobrej jakości. Dlatego też, wszystkie urządzenia klimatyzacyjne zostały wyposażone w najbardziej zaawansowane obecnie filtry. Filtr z aktywnym węglem (Active Carbon) podczas usuwania kurzu oraz mikroskopijnych zanieczyszczeń, niweluje nieprzyjemne zapachy. Jonowy filtr plazmowy zabija roztocza, alergeny oraz bakterie, a filtr BIO-HEPA zawiera środek bakteriobójczy, dzięki czemu oczyszcza powietrze i ogranicza rozwój mikroorganizmów. Co więcej, dzięki funkcji samoczynnego czyszczenia, urządzenia filtrujące dbają o czystość powietrza nawet wtedy, gdy są wyłączone.
 
e2.jpg

Odpowiednia temperatura przez cały rok
Równie istotna jak jakość powietrza, jest jego odpowiednia temperatura. Wszystkie klimatyzatory Electrolux, nie tylko chłodzą, ale także grzeją, a pompy ciepła ze specjalnym zestawem Winter Kit, zapewniają energooszczędne ogrzewanie nawet podczas wyjątkowo mroźniej zimy do -20 stopni. Umieszczony w pilocie czujnik pozwala na szybkie sprawdzenie i dostosowanie temperatury (funkcja Follow-me), a specjalna aplikacja na telefon umożliwia kontrolowanie pracy urządzenia na odległość. Dzięki funkcji wcześniejszego zaprogramowania możliwe jest stworzenie idealnych warunków w mieszkaniu we wskazanym czasie, nawet wtedy, gdy domownicy przebywają poza nim. Tryb pracy nocnej (Sleep Mode) dostosowuje warunki panujące wewnątrz do specyficznych potrzeb organizmu podczas snu, zapewniając efektywny wypoczynek.
 
e3.jpg

Zaawansowana technologia
Urządzenia klimatyzacyjne Electrolux dbają o powietrze w naszym domu przez całą dobę. Zostały wyposażone w zaawansowany silnik inwerterowy, który pozwala na utrzymanie w pomieszczeniu optymalnej temperatury, z możliwością płynnej regulacji nawiewu. To doskonałe rozwiązanie nie tylko z punku widzenia komfortu cieplnego, ale i oszczędności energii. Zastosowana technologia inwerterowa gwarantuje o 50% mniejsze zużycie energii w porównaniu z urządzeniami bez regulowanego nawiewu. Klimatyzatory Electrolux pracują nie tylko niezwykle wydajnie, ale również zaskakująco cicho – nawet na poziomie 22 dB, czyli porównywalnie do szeptu. Dzięki temu nie zakłócą domowego spokoju i sprawdzą się idealnie nawet w sypialni, czy pokoju dziecka.
 
e4.jpg

Przemyślane wzornictwo
Powietrze najwyższej jakości i gwarancja komfortu, to nie jedyne zalety korzystania z urządzeń klimatyzacyjnych Electrolux. Ich nowoczesny i wyjątkowy design sprawia, że doskonale wpasują się w każde, nawet najbardziej eleganckie wnętrze. Charakterystyczna lekkość, prostota linii i dopracowane detale, takie jak np. biały lśniący wyświetlacz LCD sprawiają, że urządzenia wyróżniają się stylowym wyglądem.

5 lat gwarancji na klimatyzatory typu Split   
Korzystając ze swojego długoletniego doświadczenia w produkcji klimatyzatorów, firma Electrolux postanowiła podkreślić ich wysoką jakość. Od początku bieżącego roku możemy wziąć więc udział w promocji „Pełen Komfort – 5 lat Gwarancji”, w której przy zakupie klimatyzatora typu Split, jego standardowa gwarancja zostaje przedłużona do 5 lat. Dzięki temu mamy jeszcze większą pewność, że klimatyzatory Electrolux będą stwarzały idealne warunki w naszych domach przez długi czas.Wszystkie niezbędne informację na temat promocji dostępne są pod adresem: www.electrolux.pl/5latgwarancji.

Kolekcja AirComfort

Pompy ciepła

EcoHeat
EXH09HL1WI/E
EXH12HL1WI/E

ee1.jpg

Klimatyzatory

EcoCool
EXI09HL1WI/E
EXI12HL1WI/E
EXI18HL1WI/E
ee2.jpg


Klimatyzatory

ComfortCool
EXI09HD1WI/E
EXI12HD1WI/E
EXI18HD1WI/E
ee3.jpg

Klimatyzatory
Multisplit
EXM09HV1WI/EXM09HV1WI/EXM18HV1WE
EXM12HV1WI/EXM12HV1WI/EXM24HV1WE
ee4.jpg

Klimatyzator przenośny
Cooling
EXP09CN1W2
ee5.jpg

Osuszacz
ComfortDry
EXD15DN3W
ee6.jpg

 

Więcej informacji na stronie: www.electrolux.pl