Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Cymex Klimatyzacja

Cymex Klimatyzacja

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

Poleć nas innym
II edycja Targów Obsługi Serwisowej Pojazdów i Techniki Warsztatowej MeCaTech
(2013-08-05)
baner_MeCaTech_250x150.jpg
 
Już niedługo, w weekend 14-15 września 2013 wrocławska Hala Orbita ponownie zamieni się w forum dla fanów czterech kółek i tego, co związane jest z motoryzacją. Prezentacje urządzeń diagnostycznych, narzędzi, części zamiennych, akcesoriów i oprogramowania, a także warsztaty, seminaria oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami - to wszystko będzie miało miejsce podczas II edycji Targów Obsługi Serwisowej Pojazdów i Techniki Warsztatowej MeCaTech organizowanych przez firmę easyFairs®. Targi MeCaTech to doskonała okazja do spotkania z wiodącymi przedstawicielami branży, zapoznania się z  wieloma nowinkami technicznymi, poszerzenia swojej wiedzy – a więc tego, co pozwoli być na bieżąco w kwestii motoryzacji.

„Tegoroczną edycję Targów MeCaTech wyróżnia szczególny nacisk położony na promowanie bezpieczeństwa i zwiększenie świadomości kierowców. Oprócz rozrywki i licznych atrakcji, postanowiliśmy zapewnić uczestnikom możliwość wzięcia udziału w wartościowych i pouczających szkoleniach oraz pokazach.” – przekonuje Wiktor Janusz, Specjalista ds. Organizacji Targów.

Dzięki współpracy z PZU uczestnicy Targów MeCaTech będą mieli okazję skorzystać z symulatora dachowania, wykorzystywanego na co dzień w programie „Bezpieczna Flota PZU”. Pozwoli on na bezpośrednie doświadczenie silnych wstrząsów oraz zrozumienie jak wielkie niebezpieczeństwo powodują swobodnie leżące przedmioty w pojeździe tj.: laptop czy telefon komórkowy oraz brak narzędzi, które ułatwiłyby wydostanie się z samochodu.

Podczas pierwszego dnia targów obecni będą również przedstawiciele kampanii społecznej MotoPomocni.pl, którzy zorganizują dla uczestników szkolenie z zakresu ratownictwa medycznego z użyciem fantomu.

„Wiedzy na temat bezpieczeństwa na drodze nigdy nie jest za wiele, a skorzystanie z symulatora dachowania czy profesjonalnych pokazów udzielania pierwszej pomocy to niecodzienna okazja i bardzo pouczające doświadczenie. Celem takich akcji jest tworzenie społeczności motocyklistów i kierowców potrafiących udzielać pierwszej pomocy, dbających o bezpieczeństwo na drodze” – twierdzi Wiktor Janusz.

Podczas tegorocznej edycji Targów MeCaTech nie zabraknie również emocjonujących punktów programu, takich jak II Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników czy rozstrzygnięcie konkursu Młody Mechanik organizowanych przez Grupą V8 Team oraz ExxonMobil.

Podobnie jak rok temu, i tym razem odbędą się bezpłatne seminaria learnShopsTM - prezentacje sprzętu i rozwiązań dla warsztatów przygotowane przez profesjonalistów i ekspertów.

Na Targach swoją ofertę przedstawią najważniejsze na rynku firmy oferujące wyposażenie wszelkiego rodzaju warsztatów samochodowych, stacji kontroli pojazdów, myjni samochodowych oraz flot pojazdów. Wystawcy zaprezentują m.in. narzędzia warsztatowe, podnośniki, testery diagnostyczne, odzież roboczą. 

Stoiska wystawiennicze wciąż można rezerwować za pomocą strony internetowej: 
www.easyfairs.com/pl

Dni 14 i 15 września 2013 to termin, który należy zarezerwować już dziś !


Miejsce targów:
Hala Widowiskowo-Sportowa ORBITA
ul. Wejherowska 34
54-239 Wrocław

Godziny otwarcia:
Sobota, 14 września 2013, 10:00 - 17:00
Niedziela, 15 września 2013, 10:00 - 16:00

Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej www.easyfairs.pl/mecatech2013 lub kontaktując się z biurem organizatora

easyfairs.jpg   

 

klimatyzacje_rgb1.png

Patronem Medialnym Targów