Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Cymex Klimatyzacja

Cymex Klimatyzacja

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

Poleć nas innym
Wiosenna, północna edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych. Otwarcie Rejestracji.
(2019-02-08)
slajder-spin-extra-2019-marinam.jpg

 


20.03-21.03.2019r. w hotelu Marina Club 5*, w Sile k. Olsztyna  odbędzie się wiosenna edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych.


Spin Extra 2019 to wydarzenie skierowane do profesjonalistów, które konsoliduje branżę niskich prądów. Zagadnienia omawiane w trakcie specjalistycznych wykładów, prezentacji i rozwiązania eksponowane na stoiskach wystawienniczych obejmują szerokie portfolio specjalizacji z branży niskich prądów.

Podczas SPIN Extra 2019 projektanci, producenci, dystrybutorzy i eksperci spotykają się, aby współtworzyć wartościową przestrzeń do konfrontacji opinii i spostrzeżeń na temat najnowszych technologii i rozwiązań branżowych. Praktycy reprezentujący producentów i dostawców omówią efektywne rozwiązania na konkretnych przykładach.

Partnerzy, którzy już potwierdzili swój udział w wiosennej edycji to m.in.: ABB,Acer, APA GROUP, BKT Elektronik, DRX GROUP,D+H, GiP, HELUKABEL, Impakt, IndigoVision, Mercor,Tp-Link, Western Digital, Veracomp z  Extreme Networks.

Podczas dwóch dni konferencji,  hotel Marina Club 5* stanie się miejscem wypełnionym najnowszymi rozwiązaniami z zakresu technologii niskoprądowych.

SPIN daje możliwość bezpośredniego kontaktu, który jest najskuteczniejszym sposobem na rozwój relacji biznesowych, tworzenie nowych projektów oraz zdobywanie wiedzy.

 

Rejestracja:https://spin.lockus.pl/rejestracja/
Termin: 20-21.03.2019
Miejsce: Hotel marina Club 5*, Siła k. Olsztyna
Kontakt dla Uczestników: Łukasz Haliniak | 48 603 302 747 |spin@lockus.pl
Kontakt dla Partnerów:  Małgorzata Mogilska|+48 605 868 610|mmogilska@lockus.pl
Ewa Owsiak |+48 603 748 838 |eowsiak@lockus.pl
Więcej info: www.spin.lockus.pl, www.facebook.com/SPINiSPINExtra
 

 lockusm.jpg


Informacje o Organizatorze:
Lockus sp. z o.o. specjalizuje się we wsparciu realizacji strategii biznesowych poprzez organizację wydarzeń oraz realizowanie projektów marketingowych w branży nowych technologii. Organizujemy wydarzenia, które łączą zainteresowane współpracą strony. Wdrażamy i realizujemy projekty umożliwiające osiąganie celów sprzedażowych i wizerunkowych. Maksymalizujemy korzyści płynące z bezpośrednich kontaktów biznesowych. www.lockus.pl


klimatyzacje_rgb1.png

Patronem Medialnym Wydarzenia