Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Cymex Klimatyzacja

Cymex Klimatyzacja

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

Poleć nas innym
PROMOCJA 10+1 JUŻ TRWA!
(2011-06-29)
 
Przyszło lato a wraz z nim letnie promocje! Już dziś kup 10 regulatorów temperatury marki AURATON, a jedenasty otrzymasz za 1 zł netto!

Specjalnie dla swoich klientów, firma LARS przygotowała wyjątkową, wakacyjną promocję, która potrwa prawie do końca lata!

Wszyscy klienci, którzy do 15 sierpnia 2011 kupią 10 sztuk jednego modelu regulatora temperatury AURATON, taki sam jedenasty otrzymają za symboliczną złotówkę (1 zł netto)!

Warto już dziś skorzystać z letniej oferty produktów firmy LARS, by jesienno-zimową porą cieszyć się ciepłem i komfortem sterowanym za pomocą nowoczesnych regulatorów marki AURATON. 

regulatory AURATON.jpg
                                                            (fot.LARS)

Czy wiesz, że…?
AURATON to marka zaawansowanych technologicznie i funkcjonalnych regulatorów temperatury oraz sterowników do pomp, które pomagają dbać o komfort cieplny w naszych domach, mieszkaniach i biurach. Regulatory temperatury AURATON to praktyczne urządzenia, przewodowe (m.in. m.in. AURATON 2005, AURATON 2020) lub bezprzewodowe (m.in. AURATON 2100 TX, AURATON 2020 TX Plus i nowość – AURATON T-1 RTH), które mogą współpracować niemal z każdym systemem grzewczym, jaki można spotkać w polskich domach, również z ogrzewaniem podłogowym. Sterowniki do pomp AURATON (m.in. AURATON 1111 Multi i AURATON 1106 Sensor) pomagają natomiast zarządzać pracą pompy wodnej w układzie CO i CWU.


logo lars.jpg   logo lars auraton .jpg