Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Cymex Klimatyzacja

Cymex Klimatyzacja

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

Poleć nas innym
XV Branżowe Targi Techniki Obiektowej, Elektrotechniki, Oświetlenia oraz Klimatyzacji i Automatyzacji efa we wrześniu w Lipsku
(2017-07-28)

 

efa17m.png

 

W dniach 20-22 września w Lipsku (Niemcy) odbędą się XV Branżowe Targi Techniki Obiektowej, Elektrotechniki, Oświetlenia oraz Klimatyzacji i Automatyzacji efa. Targi te są miejscem spotkań dla przedstawicieli przemysłu, instalatorów i hurtowników z terenu środkowych Niemiec.

Od 1990 roku targi efa stanowią wiodącą platformę komunikacji i wymiany informacji z zakresu techniki obiektowej i elektrotechniki dla przemysłu, handlu, inżynierów elektryków, architektów, projektantów i inwestorów w środkowych Niemczech. W tym roku, podczas ich 15-stej edycji przedstawiciele branży z tego regionu będą mogli zapoznać się z aktualną ofertą producentów, innowacyjnymi technologiami i najnowszymi rozwiązaniami dla branży.

Podczas tegorocznej edycji najważniejszymi tematami będą przyszłościowe rozwiązania i innowacje w dziedzinach takich jak np.: inteligentne rozwiązania w renowacji budynków, cyfryzacja i najnowsze systemy dla inteligentnych budynków, a także edukacja pracowników i absolwentów szkół technicznych.


Zakres tematyczny:
    instalacje i systemy elektryczne
    elektromobilność
    oświetlenie
    ogrzewanie, klimatyzacja, wentylacja
    sprzęt niskiego, średniego i wysokiego napięcia
    wytwarzanie, przesyłanie, przekształcanie
    i akumulowanie energii elektrycznej
    automatyka
    systemy przesyłowe, sieci szerokopasmowe,
    usługi i sprzęt satelitarny
    systemy i sprzęt informatyczny i telekomunikacyjny
    dla biura i budynków
    systemy ochrony i zabezpieczeń
    aparatura i urządzenia kontrolno-pomiarowe,
    technika pomiarowa, czujki
    elementy budowlane, zespoły, transformatory,
    technika napędowa
    narzędzia, wyposażenie zakładów,
    magazynów i montażowni
    facility management
    usługi
    kształcenie i doskonalenie zawodowe

Równolegle z targami efa odbywać się będą Branżowe Targi Technik Wysoko- i Średnionapięciowych – HIVOLTEC. Takie połączenie gwarantuje wystawcom oraz odwiedzającym możliwości korzystania z zachodzących efektów synergii. HIVOLTEC uzupełnia swoją ofertą targi efa o rozwiązania i produkty z zakresów: m.in. technik instalacyjnych, szeroko rozumianego wyposażenia, a także bezpieczeństwa pracy.

Dzięki połączeniu terminów obu imprez zaprezentowane zostanie pełne spektrum oferty elektrotechniki – od niskonapięciowej, przez średnio, aż do wysokiej.

Targom towarzyszyć będzie bogaty program konferencji, który stanowi idealne dopełnienie oferty wystawców oraz nieocenione źródło fachowej wiedzy. Odwiedzający oraz wystawcy mogą wziąć udział w następujących przedsięwzięciach: efaforum, Forum tematyczne „Światło”, Forum Innowacji oraz HIVOLTEC-Forum.

Najważniejsze tematy: cyfryzacja i inteligentny budynek, nowoczesne rozwiązania w remontach budynków, innowacyjne techniki oświetleniowe, elektromobilność, aktualne normy.

Więcej informacji na temat targów można znaleźć na stronach:  www.efa-messe.com