Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Cymex Klimatyzacja

Cymex Klimatyzacja

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

Poleć nas innym
Utrzymaj dobrą pozycję w branży, odwiedź targi easyFairs MAINTENANCE i SyMas
(2011-06-10)
Utrzymaj dobrą pozycję w branży, odwiedź targi easyFairs MAINTENANCE i SyMas
 

Właściwe zaplanowanie działań oraz optymalizacja produkcji w przedsiębiorstwie stanowi podstawę jego funkcjonowania, przyczyniając się tym samym zarówno do większej wydajności, jak również wpływając korzystnie na funkcjonowanie pozostałych działów. Osiągnięcie takiego stanu rzeczy jest możliwe przy wykorzystaniu zarówno odpowiednich urządzeń i technologii, jak również poprzez szkolenia pracowników odpowiedzialnych za utrzymanie ruchu w zakładzie.

750x150-MTC.png

Jeśli poszukują Państwo nowoczesnych rozwiązań z zakresu utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji, to z pewnością nie może Państwa zabraknąć na II edycji targów easyFairs® MAINTENANCE, która odbędzie się w dniach 5-6 października w Krakowie. Jesienią w stolicy Małopolski spotkają się przedstawiciele uznanych firm zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Będzie to świetna okazja do kontaktów biznesowych i uzupełnienia wiedzy o kolejne nowości z branży. Udział w wydarzeniu potwierdziły już takie firmy jak m.in.:
-    .steute Polska
-    Aerzen Polska
-    AK Serwis s.c.
-    Cerus Wena
-    DMN Westinghouse
-    Fr. Jacob Söhne GmbH & Co.
-    Hansford Sensors
-    HELEON Construction SRL
-    Netter Vibration Polska Sp. z o.o.
-    Process Sensors Polska Sp. z o.o.
-    Proorganica S.A.
-    Rectus Polska Sp. z o.o.
-    Schenk Process
-    Scutti
-    Skako Vibration
-    Tekpro
-    Utilcell
-    Wakro Sp. z o.o.
-    Wam Polska Sp.z o.o

Równolegle z targi MAINTENANCE odbędą się również targi obróbki, magazynowania, transportu i logistyki materiałów sypkich i masowych SyMas. Wydarzenie zostało objęte patronatem Polskiego Związku Pracodawców Producentów Kruszyw oraz BalticBerg Consulting. Współpraca ta z pewnością wpłynie korzystnie na poziom merytoryczny targów.

Organizatorzy zapewniają również bogaty program towarzyszący, zarówno w postaci seminariów learnShops, jak i Międzynarodowego Seminarium INDEX. Zagrożenia Wybuchowe w Zakładach Przemysłowych - ATEX, które odbędzie się pierwszego dnia targów (5.10.2011r.).

Zachęcamy do śledzenia stron internetowych targów: www.easyfairs.pl/symas2011, www.easyfairs.pl/mtc2011 gdzie znajdą Państwo aktualne informacje dotyczące targów oraz harmonogram wydarzeń towarzyszących wystawie targowej.

RUSZYŁA REJESTRACJA ONLINE!

Wszystkich z Państwa, którzy chcieliby uczestniczyć w targach w charakterze zwiedzających zapraszamy do dokonania rejestracji online. Ten wygodny sposób potwierdzenia obecności pozwoli Państwu ograniczyć formalności i uzyskać jeszcze więcej przydatnych, branżowych informacji.

Jeśli natomiast oferują Państwo urządzenia lub technologie wykorzystywane w branży utrzymania ruchu i planowania produkcji, czy też materiałów sypkich i masowych to zapraszamy do kontaktu z biurem organizatora.

Targi utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji MAINTENANCE. Targi obróbki, magazynowania, transportu i logistyki materiałów sypkich i masowych SyMas

5 października 2011 r. (środa): 9:00-16:00
6 października 2011 r. ( czwartek): 9:00 - 15:30

Hala Targów w Krakowie
ul. Centralna 41 a, Kraków

www.easyfairs.pl/symas2011
www.easyfairs.pl/mtc2011

  easyfairs.jpg