Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Cymex Klimatyzacja

Cymex Klimatyzacja

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

Poleć nas innym
SPIN Extra 2017 – trwa rejestracja na tradycyjne spotkanie branży rozwiązań niskoprądowych
(2017-01-18)

spin17w.png


Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych, organizowane przez Lockus Sp. z o. o., to wydarzenie umożliwiające wymianę wiedzy i kontaktów w branży niskich prądów.
Podczas SPIN projektanci, producenci, dystrybutorzy i eksperci spotykają się, żeby rozmawiać o najnowszych technologiach i rozwiązaniach branżowych.Tradycja wydarzeń z serii SPIN została zapoczątkowana 15 lat temu.

15–16 marca 2017 w Hotel AQUARIUS SPA***** położonym w Kołobrzegu, odbędzie się SPIN Extra 2017. Edycja wiosenna dedykowana jest dla projektantów instalacji niskoprądowych z Północnej Polski. Rejestracja na wydarzenie trwa do 22 lutego br. W tym celu należy uzupełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: https://spin.lockus.pl/rejestracja/

W trakcie dwudniowego spotkania przedstawiciele branży przekrojowo zaprezentują informacje o nowinkach technologicznych w zakresie rozwiązań niskoprądowych. Praktycy reprezentujący producentów i dostawców rozwiązań omówią efektywne rozwiązania na przykładach. Wśród Partnerów SPIN Extra 2017 są:
-    Złoci Partnerzy:BKT Elektronik, DAHUA TECHNOLOGY, HIKVISION, PULSAR, QNAP wraz z Western Digital,
-    SrebrniPartnerzy:ABB, ATEN, BCS, bt electronics, IMPAKT z PowerWalker, Polon-Alfa, POLVISION, PROMISE Technology,
-    Brązowi Partnerzy:Ambient System, Extron Electronics, MERAWEX, MKJ, SALTO Systems.

Wkrótce Organizator zaprezentuje pełną listę wystawców, prelegentów i ekspertów. Do dyspozycji uczestników przez dwa dni będzie dostępna część ekspozycyjna umożliwiająca prezentację sprzętu i indywidualne konsultacje. Całość wydarzenia umili wieczorny bankiet i część integracyjna, sprzyjająca efektywnej współpracy między partnerami biznesowymi.
   
Szczegółowe informacje można znaleźć na www.spin.lockus.pl oraz fanpage wydarzenia www.facebook.com/SPINiSPINExtra.

Kontakt:
Edyta Marek, Menedżer Projektu
e-mail: emarek@lockus.pl 
tel. kom. +48 601 676 844
www.spin.lockus.pl
www.facebook.com/SPINiSPINExtra

 lockusm.jpg

Informacje o LOCKUS
Lockus to spółka specjalizująca się w podnoszeniu jakości spotkań w branży nowych technologii. Organizujemy wydarzenia, które łączą zainteresowane współpracą strony. Wdrażamy i realizujemy projekty umożliwiające osiąganie celów sprzedażowych i wizerunkowych. Maksymalizujemy korzyści płynące z bezpośrednich kontaktów biznesowych.


klimatyzacje_rgb1.png

Patronem Medialnym Wydarzenia