Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Cymex Klimatyzacja

Cymex Klimatyzacja

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

Poleć nas innym
Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych: 14SPIN
(2016-07-28)

spin14_wrz.png

21-22 września 2016 w Bukowinie Tatrzańskiej odbędzie się 14 SPIN: jesienna, południowa edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych.

Podczas 14SPIN kontynuowana będzie idea wymiany wiedzy i doświadczeń w obszarze szeroko rozumianych instalacji niskoprądowych. Kompleksowe rozwiązania kontroli dostępu, monitoringu, przechowywania i zabezpieczania materiału wideo czy zasilania awaryjnego to tylko niektóre z rozwiązań, jakie zostaną przedstawione w trakcie prezentacji merytorycznych.

Nadchodząca edycja odbędzie się w sprawdzonej i cenionej przez Partnerów i uczestników formule łączącej prelekcje, prezentacje ekspertów, wymianę spostrzeżeń w strefie stoisk wystawienniczych oraz specjalny czas poświęcony na integrację i rozmowy biznesowe.

Na dwa dni BUKOVINA Resort stanie się centrum technologii, które prezentować będą Partnerzy 14 SPIN, a wśród nich:

ZŁOCI PARTNERZY: Alarmnet z marką Comelit,EL PUK, HIKVISION, PULSAR, QNAP wraz z Western Digital.

SREBRNI PARTNERZY: ABB, Action, ASSA ABLOY, BCS, Dahua, DTS SYSTEM z BOSCH, ICS z Vanderbilt, Merawex, Nedap, Polon Alfa, SALTO, TELKOM-TELMOR, Tyco Fire & Security, WAGO.

BRĄZOWI PARTNERZY: Extron, Panasonic, Zeto Projekt, TP-Link, W2.


W strefie SPINakolada swoje materiały udostępnią m.in. firmy PRO-SERVICE oraz BITSTREAM.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy projektantów instalacji niskoprądowych z rejonu Polski Południowej i Centralnej. Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie spin.lockus.pl/rejestracja/.

Informacje o Organizatorze
Lockus sp. z o.o.specjalizuje się we wsparciu realizacji strategii biznesowych poprzez organizację wydarzeń oraz realizowanie projektów marketingowych w branży nowych technologii. Organizujemy wydarzenia, które łączą zainteresowane współpracą strony. Wdrażamy i realizujemy projekty umożliwiające osiąganie celów sprzedażowych i wizerunkowych. Maksymalizujemy korzyści płynące z bezpośrednich kontaktów biznesowych. www.lockus.pl


lockusm.jpg


Kontakt

Lockus Sp. z o.o.
spin@lockus.pl
www.spin.lockus.pl
www.facebook.com/SPINiSPINExtra
 

klimatyzacje_rgb1.png

Patronem Medialnym Wydarzenia