Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Cymex Klimatyzacja

Cymex Klimatyzacja

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

Poleć nas innym
Podsumowanie targów PNEUMATICON 2011
(2011-03-21)

W Targach Kielce swoje produkty zaprezentowało 60 firm z Portugalii, Rumunii, Czech i Polski. Wystawę zwiedziło o 1 000 osób więcej niż w 2010 roku. Nad IV Targami Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań honorowy patronat objęło m.in. Ministerstwo Gospodarki.

PNEUMATICON_logo.jpg

Tematykę targów PNEUMATICON stanowią między innymi elementy oraz systemy pneumatyczne i hydrauliczne, sterowniki, napędy - układy, systemy automatycznego sterowania procesami z udziałem pneumatycznych i hydraulicznych elementów wykonawczych, roboty przemysłowe i manipulatory, techniki pomiarowe i laboratoryjne, elementy wyposażenia i części zamienne, usługi instalacyjne i naprawcze, usługi inżynierskie i projektowe, doradztwo techniczne, patenty i licencje.

Wśród firm, które prezentowały swoje produkty były m.in. Boltex, prężnie rozwijający się dostawca części mechanicznych maszyn , specjalizujący się w łańcuchach napędowych-rolkowych, łańcuchach przenośnikowych i technicznych oraz kołach łańcuchowych. Ponadto swoją obecność zapowiedziały firmy HYDAC - światowy lider hydrauliki siłowej, KTR – Polska, która specjalizuje się we wszelkiego rodzaju sprzęgłach oraz Wiak Trade, która w ofercie posiada m.in. najwyższej klasy uszczelnienia do hydrauliki, pneumatyki i innych dziedzin przemysłu. Nie zabraknie także Tubes, która dystrybuuje przemysłowe węże gumowe, tworzywowe, teflonowe, stalowe, kompozytowe, kompensatory stalowe, gumowe, teflonowe,  obejmy i opaski na węże, złącza przemysłowe czy urządzenia do produkcji przewodów hydraulicznych.

Swoje stoisko w Targach Kielce miało również Profesjonalne Stowarzyszenie Hydrauliki i Pneumatyki z Rumunii, które jest członkiem CETOP i przyczynia się integracji branży wewnątrz kraju, a także pomaga nawiązywać biznesowe kontakty z firmami i organizacjami z zagranicy.   

W tym samym czasie odbyły się również targi  ENEX, ENEX Nowa Energia oraz EKOTECH.

targikielce.jpg