Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Cymex Klimatyzacja

Cymex Klimatyzacja

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

Poleć nas innym
PNEUMATICON w Targach Kielce już za miesiąc
(2011-01-24)

PNEUMATICON w Targach Kielce już za miesiąc

Nad IV Targami Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań, które odbędą się od 1 do 3 marca 2011 roku, honorowy patronat objęło m.in. Ministerstwo Gospodarki.

PNEUMATICON_logo.jpg

Tematykę targów PNEUMATICON stanowią między innymi elementy oraz systemy pneumatyczne i hydrauliczne, sterowniki, napędy - układy, systemy automatycznego sterowania procesami z udziałem pneumatycznych i hydraulicznych elementów wykonawczych, roboty przemysłowe i manipulatory, techniki pomiarowe i laboratoryjne, elementy wyposażenia i części zamienne, usługi instalacyjne i naprawcze, usługi inżynierskie i projektowe, doradztwo techniczne, patenty i licencje. Wystawcy, podobnie jak w ubiegłych latach będą mieć możliwość pozyskania kontrahentów, zawarcia korzystnych umów oraz zaprezentowania rynkowych nowości.

Wśród firm, które zgłosiły swój udział w targach w tym roku są m.in. Boltex, prężnie rozwijający się dostawca części mechanicznych maszyn , specjalizujący się w łańcuchach napędowych-rolkowych, łańcuchach przenośnikowych i technicznych oraz kołach łańcuchowych. Ponadto swoją obecność zapowiedziały firmy HYDAC - światowy lider hydrauliki siłowej, KTR – Polska, która specjalizuje się we wszelkiego rodzaju sprzęgłach oraz Wiak Trade, która w ofercie posiada m.in. najwyższej klasy uszczelnienia do hydrauliki, pneumatyki i innych dziedzin przemysłu. Nie zabraknie także Tubes, która dystrybuuje przemysłowe węże gumowe, tworzywowe, teflonowe, stalowe, kompozytowe, kompensatory stalowe, gumowe, teflonowe,  obejmy i opaski na węże, złącza przemysłowe czy urządzenia do produkcji przewodów hydraulicznych.

Swoje stoisko w Targach Kielce będzie mieć również Profesjonalne Stowarzyszenie Hydrauliki i Pneumatyki z Rumunii, które jest członkiem CETOP i przyczynia się integracji branży wewnątrz kraju, a także pomaga nawiązywać biznesowe kontakty z firmami i organizacjami z zagranicy.   

W tym samym czasie odbędą się również targi ENEX, ENEX Nowa Energia oraz EKOTECH. W 2010 roku wystawy zgromadziły 250 wystawców z kraju i zagranicy oraz 6000 zwiedzających.

Zapraszamy do Targów Kielce i na www.targikielce.pl

targikielce.jpg