Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Cymex Klimatyzacja

Cymex Klimatyzacja

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

Poleć nas innym
Znamy daty 14. edycji Forum Wentylacja-Salon Klimatyzacja 2016
(2015-10-12)

R01T01.png

Targi Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej to największa w Polsce specjalistyczna impreza dedykowana branży, w której udział biorą projektanci, instalatorzy, użytkownicy instalacji, inwestorzy, firmy wykonawcze, architekci, producenci, dystrybutorzy, przedstawiciele uczelni technicznych oraz studenci - przyszli inżynierowie. Targi połączone są  z dwudniowym cyklem merytorycznych seminariów.

Forum to:
- Spotkanie całej branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej - w edycji 2015 udział wzięło ponad 4100 profesjonalistów z 18 krajów
- Prezentacja oferty liderów rynku
- Promocja nowych produktów – w czasie Forum organizowany jest Konkurs Najciekawszy Produkt
- Strefa prezentacji – Arena Technologii, w której zaprezentowane zostaną pompy ciepła i sekcyjne centrale wentylacyjne
- 2-dniowe, dostępne dla wszystkich odwiedzających, wykłady i prezentacje
- Platforma nawiązywania nowych kontaktów


Główne wydarzenia FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2016

ARENA TECHNOLOGII 2016 - na specjalnie wydzielonej powierzchni zlokalizowana będzie przyszłoroczna Arena Technologii. Tematem przewodnim Areny 2016 będą POMPY CIEPŁA oraz CENTRALE WENTYLACYJNE.

NAJCIEKAWSZY PRODUKT 2016 to konkurs na produkt wyróżniający się wśród oferty rynkowej wyrobów i urządzeń oraz usług dla branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. Najciekawszy produkt wybierany jest w trzech kategoriach: Wentylacja, Klimatyzacja, Bezpieczeństwo pożarowe.

SEMINARIA I PREZENTACJE - dwudniowy cykl seminariów zaprezentuje nowości w przepisach i technologiach, prelegenci przedstawią zagadnienia z warunków technicznych, dyrektyw i norm europejskich w zakresie wentylacji, klimatyzacji i wentylacji pożarowej.

GALA BRANŻOWA - Stowarzyszenie Polska Wentylacja po raz pierwszy przyznało w 2015 roku nagrody DELTA, PASCAL oraz nagrody specjalne Zarządu. Nagrody są wyrazem uznania dla osiągnięć firm i osób - dostawców urządzeń i technologii, biur projektów, a także wyróżniających się osobowości branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej.

Tegoroczna edycja targów zgromadziła 151 wystawców z Polski i z zagranicy, wystawcy oraz odwiedzający wzięli udział w 68 prezentacjach podczas dwudniowych seminariów, a w Konkursie Najciekawszy Produkt 2015 zwyciężyły produkty firm: Klima-Therm, Harmann, Darco. 

Więcej informacji udziela:
Agnieszka Grzędzińska
Menadżer Projektu
Stowarzyszenie Polska Wentylacja
tel. 22 542 43 15 wew. 12
forum@forumwentylacja.pl
www.forumwentylacja.pl

Więcej informacji na: www.forumwentylacja.pl

klimatyzacje_rgb1.png


Partnerem Targów