Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Cymex Klimatyzacja

Cymex Klimatyzacja

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

Poleć nas innym
Odliczamy dni do Targów SyMas
(2015-09-23)

Innowacje produktowe, nowe technologie dedykowane dla przemysłu, rozwiązania i doświadczenia liderów branży –to wszystko, w jednym miejscu, podczas Międzynarodowych Targów Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SyMas. Na wydarzenie, które skupia wystawców, oferujących najlepsze zastosowania w obrębie swojego sektora, zapraszamy już 6 i 7 października do Międzynarodowego Centrum Targowo – Kongresowego EXPO Kraków.

baner_SyMas_170x179.jpg

SyMas to spotkanie na którym nie może zabraknąć przedsiębiorców, inżynierów i specjalistów,odpowiedzialnych na co dzień za efektywne i precyzyjne przetwarzanie oraz bezpieczne magazynowanie produktów sypkich i masowych. Targi co roku gromadzą liderów rozwiązań technologicznych usprawniających obróbkę, sortowanie, filtrowanie, magazynowanie, transport i przeładunek materiałów. Niezależnie czy problem dotyczy sposobów przechowywania, kontroli poziomu napełniania czy odpowiedniej ochrony materiałów niebezpiecznych, udział w Targach SyMas pozwoli zapoznać się z najlepszymi, dostępnymi na rynku technologiami.

Szeroki wachlarz rozwiązań prezentowanych przez tegorocznych wystawców spełni oczekiwania przedstawicieli każdej branży. Różnorodność oferty będzie odpowiedzią na specyficzne potrzeby w przedsiębiorstwach. To tutaj rozwiązanie dla swojej firmy odnajdą zainteresowani zarówno branżą spożywczą, jak i chemiczną, rolniczą, budowlaną czy też wydobywczą.

Dodatkowym atutem Targów SyMas jest ich połączenie z Międzynarodowymi Targami Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance, które w sposób naturalny tematycznie wzbogacają wydarzenie.Uczestnicy obu imprez będą mogli  skorzystać z różnorodnej oferty programu towarzyszącego –  dla zainteresowanych przewidziano bezpłatny udział w seminariach workShops  oraz demonstracyjny pokaz wybuchów i zabezpieczeń przeciwwybuchowych – ATEX, który organizowany jest we współpracy z GRUPĄ WOLFF.
Uczestnicy pokazu doświadczą siły eksplozji, do jakich może dojść w środowisku przemysłowym i do jakich, według statystyk, dochodzi codziennie na całym świecie. Demonstracja obejmie kontrolowane wybuchy pyłów i par powszechnie znanych i stosowanych substancji (np. mąki) oraz testy poszczególnych typów systemów przeciwwybuchowych, które mają zapobiegać znacznym stratom materialnym, jak i zapewnić bezpieczeństwo w środowisku pracy.

Co więcej, pierwszego dnia partner Targów, wydawca magazynu Powder&Bulk, przygotował dla wszystkich uczestników wydarzenia Konferencję Nowoczesne Technologie w Branży Materiałów Sypkich.

Dla najbardziej wymagających dedykowano Jesienną Szkołę Utrzymania Ruchu, która jak wyjaśnia Arkadiusz Maciaś – uczestnik poprzedniej edycji szkolenia i właściciel firmy Profen –„Jest imprezą, na której spotykają się eksperci z dziedziny UR a swoje wykłady, prezentacje, szkolenia i warsztaty mają osoby zajmujące się zawodowo TPM, bezpieczeństwem maszyn, wprowadzaniem maszyn do obrotu i do użytku. Poprzez połączenie informacji na samej szkole UR z targami prezentującymi nowe technologie i bardzo ciekawe rozwiązania techniczne udało się organizatorom połączyć wszystko w jedną całość, która na pewno wszystkich zadowoli”. Warto podkreślić, że jeszcze tylko do końca sierpnia można skorzystać ze specjalnego rabatu i zapisać się na szkolenie w promocyjnej cenie.

Ze szczegółowym planem targów oraz harmonogramem wydarzeń towarzyszących mogą Państwo zapoznać się na stronach imprez: www.symas.krakow.pl oraz www.mtc.krakow.pl. Pod tymi adresami można również dokonać rejestracji online, umożliwiającej bezpłatny udział w Targach.


Kontakt:
Katarzyna Banach - Kierownik Zespołu Organizacji Targów
Tel.: +48 (12) 651 95 24
Kom.:+48 510 134 218                                
banach@targi.krakow.pl

Karol Miernikiewicz–Specjalista ds. Organizacji Targów
Tel. +48 12 651 95 31
Kom. +48 507 044 183
miernikiewicz@targi.krakow.pl

 

Organizator targów:
Targi w Krakowie Sp. z o.o.
ul. Galicyjska 9, 31-586 Kraków
www.targi.krakow.pl

www.expo.krakow.pl 
klimatyzacje_rgb1.png

Patronem Medialnym Targów