Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Cymex Klimatyzacja

Cymex Klimatyzacja

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

Poleć nas innym
X Edycja Konferencji BIOGAZ - praktyczne aspekty inwestycji w zieloną energię
(2015-03-31)

17 czerwca 2015 roku w Warszawie odbędzie się dziesiąta już edycja Konferencji  „BIOGAZ - praktyczne aspekty inwestycji w zieloną energię”.  Polska należy do grupy państw Unii Europejskiej, które mają największy potencjał biogazowy i ma możliwości, aby znaleźć się w ścisłej europejskiej czołówce producentów biogazu.

424x95_rolnictwowpolsce.jpg
 
Konferencja ma na celu przekazanie wiedzy i praktycznych informacji dotyczących nowej ustawy o odnawialnych źródeł energii w kontekście biogazu, a także umożliwienie dyskusji na temat kierunków i możliwości rozwoju sektora biogazowego w Polsce. Wydarzenie to skupi ekspertów oraz największych inwestorów na polskim rynku, którzy podzielą się z uczestnikami swoimi doświadczeniami w kwestii możliwości włączenia biogazu do bilansu energetycznego. Wydarzenie to przybliży uczestnikom możliwości rozwoju oraz wyzwań stojących przed sektorem biogazowym.

W ramach kolejnej edycji Konferencji udział weźmie około 100 inwestorów poszukujących informacji na temat możliwości wykorzystania biogazu w ich działalności:
- przedstawicieli samorządów lokalnych
- dostawców rozwiązań technologicznych dla energetyki
- dostawców technologii oraz surowców dla biogazowni
- przedstawicieli przedsiębiorstw z branży: energetycznej, spożywczej, papierniczej, farmaceutycznej i kosmetycznej.

Konferencja BIOGAZ od 2010 roku jest platformą kontaktu podmiotów zainteresowanych technologią biogazową z autorytetami oraz z przedsiębiorstwami doświadczonymi w tej dziedzinie. Wykładowcy
- praktycy przybliżają zainteresowanym także tematy prawne, zagadnienia dotyczące finansowania inwestycji oraz praktyczne aspekty inwestycji w biogazownie.

O randze przedsięwzięcia świadczy lista organizacji związanych z sektorem energetyki i energii, które objęły Patronatem Honorowym to wydarzenie.
Patronat Medialny nad Konferencją tradycyjnie sprawują czołowe media związane z energią odnawialną i gospodarką.

Szczegółowe informacje na temat nadchodzącej edycji Konferencji można uzyskać na stronie http://progressgroup.pl/83-konferencje/317-10-edycja-biogaz.html

Kontakt z organizatorem:
Progress Group
tel.: 22 750 25 93
biuro@progressgroup.pl
www.progressgroup.pl
 
 
klimatyzacje_rgb1.png

Patronem Medialnym Konferencji