Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Cymex Klimatyzacja

Cymex Klimatyzacja

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

Poleć nas innym
Już jutro rozpoczyna się Forum Wentylacja-Salon Klimatyzacja 2015
(2015-03-02)

Przez  dwa dni 3 i 4 marca 2015r., w Warszawie producenci, dystrybutorzy, projektanci, instalatorzy, użytkownicy instalacji, osoby odpowiedzialne za odbiory i eksploatację, inwestorzy i reprezentanci firm wykonawczych spotkają się na najważniejszym wydarzeniu tego roku.

Ofertę nowości dedykowanych branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej  zaprezentuje 151 wystawców.

W specjalnie zaaranżowanej strefie o nazwie Arena Technologii będzie można zobaczyć prezentację 16 wentylatorów dachowych różnych producentów  oraz 12 klimatyzatorów - jednostek wewnętrznych i zewnętrznych – zobacz produkty prezentowane w Arenie.

Odwiedzający targi głosując w konkursie będą mogli wybrać Najciekawszy Produkt 2015  w trzech kategoriach tematycznych: wentylacja, klimatyzacja i bezpieczeństwo pożarowe – zobacz najnowsze produkty zgłoszone do konkursu.

Równolegle z targami odbywać się będą merytoryczne wykłady i prezentacje w ramach następujących bloków tematycznych:  nowe przepisy i normy, symulacje komputerowe – wspomaganie projektowania klimatyzacji komfortu, wentylacja naturalna w budownictwie mieszkaniowym, klimatyzacja i chłodzenie – projektowanie, wentylacja pożarowa, technika w świetle przepisów i praktyki, klimatyzacja –  zobacz pełen program seminariów.

Nowości targowe

Nowością tegorocznych targów jest udział wystawców mających w swojej ofercie pompy ciepła. Blok seminaryjny związany z tą tematyką będzie prezentowany podczas drugiego dnia targów  - zobacz program seminariów.

Premierę na targach będą miały warsztaty chłodnicze kierowane do wykonawców i serwisantów instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych, doradców technicznych i dostawców sprzętu chłodniczego i klimatyzacyjnego

- zobacz program warsztatów.

W czytelni norm zorganizowanej przez  Polski Komitet Normalizacyjny możliwy będzie dostęp do Polskich Norm, dokumentów ze zmianami do Polskich Norm oraz Polskich Dokumentów Normalizacyjnych. Odwiedzający czytelnię otrzymają kupony rabatowe  ważne także po targach na zakup Polskich Norm przez sklep internetowy.

Wydarzeniem specjalnym będą warsztaty projektanta, podczas których zaprezentowane zostaną projekty - wyposażone w zaawansowane instalacje wentylacji, klimatyzacji i chłodzenia, które zostały nominowane do nagród Stowarzyszenia Polska Wentylacja - PASCAL 2015.

Na stoisku Stowarzyszenia Polska Wentylacja zorganizowana zostanie także Giełda Pracy z ofertami pracy i praktyk dla specjalistów branżowych.

Więcej informacji na: www.forumwentylacja.pl

Targi Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja 2015

Informacje praktyczne:
Lokalizacja:
Warszawa, Centrum Targowe MT Polska, ul. Marsa 56c

Godziny otwarcia targów:
3 marca 9.00 – 17.00
4 marca 9.00-16.00

Więcej informacji na: www.forumwentylacja.pl

Materiał nadesłany przez: Stowarzyszenie Polska Wentylacja


klimatyzacje_rgb1.png

Partnerem Targów