Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Cymex Klimatyzacja

Cymex Klimatyzacja

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

Poleć nas innym
Rekordowa edycja międzynarodowych targów techniki wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej
(2015-01-22)

 

fwk15.png

 

Tegoroczna, 13. edycja Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja zapowiada się rekordowo. Podczas dwóch dni spotkają się wszyscy przedstawiciele branży: producenci i dystrybutorzy, projektanci, instalatorzy, przedstawiciele firm wykonawczych, osoby odpowiedzialne za odbiory techniczne i eksploatację, inwestorzy, architekci, przedstawiciele kadry naukowej i przyszli inżynierowie.
 
Swój udział w targach potwierdziło już ponad 135 wystawców z Polski i z zagranicy (zobacz prezentacje wystawców). Ekspozycja targowa zlokalizowana będzie w dwóch halach targowych na powierzchni ponad 6 000 metrów kwadratowych. W czasie targów zaprezentowane zostaną premiery produktów i nowości na nadchodzący sezon.
 
Podczas towarzyszących targom seminariów, na które wstęp mają wszyscy odwiedzający, będzie można wysłuchać wykładów oraz praktycznych prezentacji i przykładów konkretnych zastosowań, a w specjalnej strefie ekspozycyjnej o nazwie Arena Technologii zobaczyć będzie można klimatyzatory i wentylatory różnych producentów. Odwiedzający targi będą mogli zagłosować w konkursie Najciekawszy Produkt i wybrać najlepsze produkty w trzech kategoriach: wentylacja, klimatyzacja i bezpieczeństwo pożarowe.

Targi odbędą się w dniach 3-4 marca 2015 w Warszawie.

Więcej informacji na: www.forumwentylacja.pl


Materiał nadesłany przez: Stowarzyszenie Polska Wentylacjaklimatyzacje_rgb1.png

Partnerem Targów