Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Cymex Klimatyzacja

Cymex Klimatyzacja

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

Poleć nas innym
INTEC sp. j.
INTEC sp. j.
Jesteśmy firmą zajmującą się importem i produkcją dobrej klasy klimatyzatorów. Naszym głównym celem jest stała i satysfakcjonująca współpraca z Państwem - naszymi lokalnymi dystrybutorami.

INTEC sp. j. istnieje od 1991 roku, a jego siedzibą jest Wrocław. Od momentu powstania, zakład projektuje i produkuje nowoczesne urządzenia, mające zastosowanie w przemysłowych systemach sterowania. Podejmujemy trudne wyzwania i rozwiązujemy je za pomocą nowoczesnych technologii. Jesteśmy dumni, że ugruntowaną pozycję w branży wypracowaliśmy bez udziału kapitału zagranicznego.

Klimatyzacja w INTEC-u istniała od zawsze. Do 2005r., w dziedzinie klimatyzacji, naszymi głównymi partnerami były zakłady wytwórcze w zakresie energetyki zawodowej takie jak: Elektrownia Bełchatów, Kozienice, Opole, Turów. Zaufały nam także firmy: ABB, Siemens, Alstom Power, Emerson Process Management.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy w ostatnich latach, w roku 2005 podjęliśmy decyzję o otwarciu swojego rynku na szeroką gamę firm zajmujących się stałą dystrybucją urządzeń naszej marki, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Aby współpraca z klientami przebiegała równie satysfakcjonująco, a jednak sprawniej , w 2006 roku utworzyliśmy firmę koncentrującą się tylko i wyłącznie na: imporcie, produkcji i sprzedaży naszych produktów.

Strona internetowa:www.intec.net.pl
Wizytówka:www.intec.klimatyzacjewpolsce.pl
Adres e-mail:klima@intec.net.pl
Telefon:tel./fax +48 71 347 75 27
Ulica:Bacciarellego 54
Kod i miasto:51-649 Wrocław
Województwo:Dolnośląskie
Dodatkowe zdjęcia