Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Cymex Klimatyzacja

Cymex Klimatyzacja

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

Poleć nas innym
ELEAR
ELEAR
Motto  Firmy

Moją naczelną zasadą jest oferowanie Zamawiającemu (wszędzie tam, gdzie jest to możliwe i zależne od  polityki firmy "ELEAR") usług na najwyższym poziomie technicznym i jakościowym, przy zachowaniu umiarkowanych cen, jest to bowiem w moim odczuciu klucz do osiągnięcia w trakcie realizacji danego zadania inwestycyjnego obopólnych korzyści, zarówno przez Inwestora, jak i przez wykonawcę.

Myślę, że nasze motto, nieco żartobliwe, oddaje w pełni filozofię reprezentowaną przez firmę "ELEAR":

Zdrowie jest bezcenne, energia droga, a nasze usługi po prostu się opłacają !

/Marek Stolarski/
Profil Firmy

"ELEAR" ukierunkowany jest na kompleksową obsługę jednostek zajmujących się bezpośrednio lub jako jednostka nadzorująca działalność innych instytucji - produkcją, dystrybucją i konsumpcją ciepła, oferując następujące rodzaje działalności:

 

*projektowanie (koncepcje modernizacji systemów grzewczych, auditing energetyczny, projekty budowlane branżowe, dokumentacje specjalistyczne),
  

*dostawy wyrobów (działalność handlowa),
  

*wykonawstwo (roboty budowlane i instalacyjne),
  

*usługi serwisowe,
 

      szkolenia techniczne w zakresie prowadzonej działalności.

"ELEAR" zatrudnia wysokokwalifikowaną kadrę, o wieloletnim doświadczeniu projektowym i wykonawczym. Stałą praktyką w naszej działalności jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji, zarówno przez projektantów, jak i  przez kierowników budów, monterów oraz serwisantów. Staramy się łączyć wiedzę projektową z  praktyką, dlatego też najbardziej interesują nas prace wykonywane w całości, od projektu do uruchomienia. Projektanci weryfikują swą wiedzę teoretyczną w czasie realizacji zadań, z  kolei kierownicy budów weryfikują opracowania projektowe, gwarantując tym samym bardzo wysoką jakość dokumentacji w  aspekcie rozwiązań praktycznych.

Strona internetowa:www.elear.pl
Wizytówka:www.elearogrzewanie.klimatyzacjewpolsce.pl
Adres e-mail:biuro@elear.pl
Telefon:tel. 75 764-67-68
fax 75 764-67-66
Ulica:Karola Miarki 66
Kod i miasto:58-500 Jelenia Góra
Województwo:Dolnośląskie